Регуляторні акти 2018 рік

Про встановлення єдиного податку на території Михайлівської селищної ради.

Аналіз регуляторного впливу єдиного податку.

Базове відстеження, нерухоме майно на 2019 рік.

Про встановлення податку на нерухоме майно.

ПІЛЬГИ нерухоме майно.

СТАВКИ нерухомого майна.

Аналіз регуляторного впливу єдиного податку.

Базове відстеження, єдиний податок на 2019 рік.

Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік.

Додаток 1 Ставки.

Додаток 2 Пільги.

Додаток 3 Орендні ставки.

АРВ ЗЕМЛЯ.

Базове відстеження, податок землю на 2019 рік.

Аналіз впливу регуляторного акта – проекту рішення виконавчого комітету Михайлівської селищної ради.

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта–рішення Михайлівського виконавчого комітету Михайлівської селищної ради «Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу»

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту- Рішення виконавчого комітету Михайлівської селищної ради «Про затвердження умов конкурсу з визначення підприємства ( організації), що здійснює функції робочого органу».

Рішення, аналіз та тест.

Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу.

Про встановлення заборони продажу пива  (крім безалкогольного), алкогольних,  слабоалкогольних напоїв, вин столових  суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства)   у нічний час на території Михайлівської селищної ради.

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту «Про встановлення заборони продажу пива  (крім безалкогольного), алкогольних,  слабоалкогольних напоїв, вин столових  суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства)   у нічний час на території Михайлівської селищної ради».

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту-рішення Михайлівської селишної  ради « Про встановлення заборони продажу пива  (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у нічний час на території Михайлівської селищної ради».

Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області

Аналіз регуляторного впливу перевезень

Про затвердження звіту про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами селищної ради у 2018 році.

План діяльності селищної ради та виконавчого комітету  з підготовки проектів регуляторних актів на І півріччя 2019 року.

План-графік заходів з відстеження результативності регуляторних актів на І півріччя 2019 року.