Розклад руху приміського автобусного та маршрутного сполучення
Напрямок руху |
Час відправки від автостанції (навпроти ринку "Обрій") |
Ціна (грн.) |
Пришиб |
0610, 0815, 1020, 1120, 1410, 1630, 1810 |
10 61 |
Запоріжжя |
0620, 0720, 1358, 1535 |
89 64 або 93 49 (в залежності від перевізника) |
Василівка | 0620, 0720, 1358, 1535 |
38 56 або 42 41 (в залежності від перевізника) |
Кам'янське | 0620, 0720, 1358, 1535 | 51 08 |
Григорівка | 0620, 0720, 1358, 1535 | 70 36 |
Бердянськ | 0800 | 168 68 |
Приморськ | 0800 | 130 12 |
Приазовськ | 0800 | 78 08 |
Мелітополь | 0800, 1340 | 54 93 |
Мелітополь (через села) |
1545 | |
Кам'янка-Дніпровська |
1500 | 93 49 |
Енергодар |
1010, 1500, 1610 | 62 65 |
Дніпрорудне | 1010, 1500, 1610 | 23 13 |
Орлянське | 1010, 1500, 1610 | 11 56 |
Веселе | 1135 | 44 34 |
Матвіївка | 1135 | 25 06 |
Тимошівка | 1135 | 13 49 |
Для отримання додаткової інформації звертайтесь за тел.(061) 32 2-06-71 (телефонувати з 05-40).