2018 рік

Про погодження тарифу ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТ 2017» на послуги з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії для бюджетних закладів та установ.

Про проведення конкурсу з надання послуг з вивезення побутових відходів.

Про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку по Михайлівській селищній раді станом на 01.01.2018 р.

Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу.

Про  внесення змін в рішення виконавчого комітету Михайлівської селищної ради № 82 від 30.08.2018р. "Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу".

Про проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для підготовки матеріалів при проведенні засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських  та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Михайлівської селищної ради.