Важливість подальшого розвитку в Україні інституту Пробації

Напередодні розгляду Проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавлення волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності", звертаємо Вашу увагу на важливість подальшого розвитку в Україні інституту Пробації.

22:47:20 01.07.2020

Михайлівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області інформує:

Пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі (далі - клієнт пробації), та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

16:38:48 06.02.2020

«Попереджений – значить озброєний» - гасло Всеукраїнського тижня права в Михайлівському районі.

За рекомендацією та на запрошення відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету Михайлівської селищної ради з нагоди Всеукраїнського тижня права та Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля», начальником Михайлівського районного сектору уповноваженого органу з питань пробації Володимиром Барахтою, разом з відділом соціальної роботи Михайлівської селищної ради в особі начальника відділу Оксани Федоришиної та Тетяною Мороз яка представляла Михайлівське бюро безоплатної правової допомоги, які є нашими партнерами під час проведення соціально-виховної роботи з особами засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, провели ряд заходів у закладах загальної освіти.

08:46:21 17.12.2019

Дитині гроші не сплатив – суд до роботи залучив!

Вперше в історії України Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» від 07.12.2017 № 2234-VIII, який набув чинності 6 лютого 2018 року, запроваджено новий захід впливу на злісних неплатників аліментів шляхом притягнення їх до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт, що передбачено статтею 183¹ КУпАП.   Якщо сукупний розмір заборгованості з виплати аліментів перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, боржник підлягає адміністративній відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт.

08:40:43 11.02.2019

Додаток для органів місцевого самоврядування.

16:11:34 22.01.2019