2019 рік

Постачання природного газу.

Надання послуг зі збирання сміття та його вивозу.

Послуги з обслуговування системи освітлень вулиць і громадських місць.

Послуги з утримання озеленених територій в належному стані.

Послуги з підгортання сміття на тимчасовому місці розміщення твердих побутових відходів.

Послуги з прибирання та підмітання вулиць.

Відшкодуванння витрат за спожиту електричну енергію мереж вуличного освітлення селища та сіл Михайлівської селищної ради.

Послуги з проведення робіт по утриманню доріг комунальної власності.

Придбання електричної енергії.

Зимове утримання автомобільних доріг.

Виконання робіт по реконструкції мереж зовнішнього освітлення від КТП 24/224 по вул. Чкалова у смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Виконання робіт по реконструкції мереж зовнішнього освітлення від КТП 24/220 по вул. Чкалова у смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Виконання робіт по реконструкції мереж зовнішнього освітлення від КТП 84/454 по вул. Чкалова у смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Виконання робіт по об'єкту "Реконструкція приміщення за адресою: смт. Михайлівка, вул. Центральна, 21 для розміщення центра надання адміністративних послуг Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області".

Послуги з виготовлення проектно-кошторисної документації та представлення інтересів Замовника в експертній організації по об'єкту: "Реконструкція свердловини №11 по вул. Суворова в смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області".

Капітальний ремонт дороги по вул. Горького від вул. Святонікольська до буд. №63 смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.