Повідомлення про оприлюднення рішень Михалівської селищної ради

Дата: 27.06.2019 11:40

26 червня 2019 року  на двадцятій сесії сьомого скликання Михайлівською селищною радою були прийняті рішення: «Про встановлення єдиного податку на території Михайлівської селищної ради», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»,  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Михайлівської селищної ради», які оприлюднені згідно вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11.09.2003 р. №1160-ІV на сайті Михайлівської селищної ради: https://mihajlivska.gromada.org.ua/ («Відділ ЖКГ та благоустрою - Регуляторні акти - Прийняті рішення 2019 рік»; «Відділ земельних відносин та земельних ресурсів – Регуляторні акти – Прийняті рішення 2019 рік»).