Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань

Дата: 27.11.2019 10:06

Файли для завантажування

(назва адміністративної послуги)

Михайлівська селищна рада

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1

Місцезнаходження виконавчого органу місцевого самоврядування та центру надання адміністративних послуг

вул. Центральна, буд.21, смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області,  72002

2

Інформація щодо режиму роботи виконавчого органу місцевого самоврядування та центра надання адміністративних послуг

«Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Михайлівської селищної ради:

Понеділок, вівторок, середа з 8-00 год. до 17-00 год.;

Четвер з 8-00 год. до 20-00 год.;

П’яниця з 8-00 год. до 17-00 год.;

Субота з 8-00 год. до 15-00 год.

Без перерви на обід. Неділя – вихідний день

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти, веб-сайт

Тел./факс: (06132 2-19-85)

Веб-сайт: https://mihajlivska.gromada.org.ua/

Електронна пошта: possovet@meta.ua

Нормативні акти, якими регламентується порядок та умови надання адміністративної послуги

4

Закони України

1. Закон України від 15.05.2003 року
    № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»редакції Закону України від 26.11.2015 року № 835).

5

Акти Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5 «Про затвердження Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 10.06.2016 за № 839/28969.

Умови отримання адміністративної послуги

6

Підстава для одержання адміністративної послуги

Запит фізичної особи або юридичної особи, які бажають

отримати витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, або уповноваженої особи (далі – заявник).

7

Вичерпний перелік документів необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (додаток 2 до Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 10.06.2016 за № 839/28969).

2. Документ, що підтверджує внесення плати за отримання відповідних відомостей.

3. У разі подання запиту представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження.

4. Заявник пред'являє свій паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України, або паспортний документ іноземця, або посвідчення особи без громадянства, або посвідку на постійне або тимчасове проживання.

8

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.
  2. В електронній формі документи подаються через портал електронних сервісів.

9

Платність надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга є платною.

9.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

1. Закон України від 15.05.2003 року

9.2

Розмір та порядок внесення плати за адміністративну послугу

За одержання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в паперовій формі справляється плата в розмірі 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

За одержання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в електронній формі справляється плата в розмірі 75 % плати, встановленої за надання витягу в паперовій формі.

Плата справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 01 січня календарного року, в якому подається запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, та округлюється до найближчих 10 гривень.

Державні органи, у тому числі суди, органи Національної поліції, органи прокуратури, органи Служби безпеки України, а також органи місцевого самоврядування та їхні посадові особи звільняються від справляння адміністративного збору за державну реєстрацію та від плати за надання відомостей з Єдиного державного реєстру через портал електронних сервісів.

9.3

Розрахунковий рахунок для внесення

плати

Розрахунковий рахунок для внесення плати надається центром надання адміністративних послуг, який надає адміністративну послугу

10

Строк надання адміністративної послуги

Протягом 24 годин після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів.

11

Перелік підстав відмови у наданні адміністративної послуги

Не подано документ, що підтверджує внесення плати за отримання документу, або плата внесена не в повному обсязі.

12

Результат надання адміністративної послуги

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

13

Способи отримання відповіді (результату)

У такий самий спосіб, у який подано запит.

14