Онлайн-семінар «Цифрові комунікації в ОТГ»

Дата: 18.06.2020 15:02

"Чим краще ви будете в онлайні, тим краще буде у вас все в реальному житті", - мотивуючою фразою розпочала онлайн-семінар «Цифрові комунікації в ОТГ» Yuliia Pochebut, експертка з комунікації та висвітлення Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe в Миколаївській області. У заході, організованому ULEAD Запорізький регіональний офіс 18 червня, взяли участь представники 7 громад - Пологівська об'єднана територіальна громада, Більмацька Отг, Чернігівська ОТГ Запорізької областіОріхівська об'єднана територіальна громадаМихайлівська сільська рада Вільнянського району Запорізької області, Плодородненська Громада. Також участь у заході прийняли і представники Михайлівської селищної ОТГ - Морозов О.О. та Беспалов В.А..

Про що говорили під час семінару?
? про систему цифрової комунікації та алгоритми роботи;
? про стратегії в онлайн-комунікації;
? як подавати інформацію в Facebook, Instagram, Twitter і взагалі що в кожному з них писати;
? про алгоритми створення та ведення viber- і telegram-каналів;
? про програмні можливості створення відео, редагування фото;
? як подати інформацію, щоб отримати значне охоплення.