Нагородження почесним званням «Мати-героїня»

Дата: 13.08.2020 10:16

В приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвиток їх здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, Литвин Любов Миколаївна та Зюсь Ірина Миколаївна були нагороджені почесним званням "Мати-героїня".

Для привітання до Михайлівської ОТГ завітали голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Вікторович Боговін, керівник апарату ЗОДА Зінаїда Михайлівна Бойко, народний депутат України Павло Вікторович Мельник та були присутні голова Михайлівської селищної ради Ракша Олександр Васильович, голова Михайлівської районної державної адміністрації Тимків Олексій Миколайович та депутат Запорізької обласної ради Дудка Віктор Іванович.