18 Грудня, 2019 р., 11:47
В рамках міжнародної Програми U-LEAD з Європою, на виконання плану заходів зінформування населення 18.12.2019 року відбуласа зустріч керівника Т.Голуб та працівників Центру надання адміністративних послуг з соціальними працівниками Комунальної установи Центр соціальних послуг Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.
17 Жовтня, 2019 р., 08:17
17.10.2019 року завідувачем Михайлівського РС УДМС України в Запорізькій області Оленою Гливою, в рамках стажування адміністраторів ЦНАП Михайлівської селищної ради, проведено навчання та отримані практичні навички в наданні адміністративної послуги "Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином  25-ти та 45-річного віку".
11 Жовтня, 2019 р., 11:50
10 жовтня 2019 року в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбувся 5 модуль навчання "Знання та навички щодо окремих груп адміністративних послуг".
19 Вересня, 2019 р., 14:59
Сьогодні в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради продовжуються тренінгові навчання для працівників центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).
13 Вересня, 2019 р., 09:50
Для покращення надання адміністративних послуг населенню представниками Програми «U-LEAD з Європою» у частині створення центрів надання адміністративних послуг 12-13 вересня 2019 року у актовому залі Михайлівської селищної ради проводяться тренінгові навчання.