Новини

Місцеві бюджети отримали з прибутків запорізьких підприємств 109 мільйонів гривень

У січні-серпні до місцевих бюджетів Запорізького регіону надійшло 109 мільйонів гривень податку на прибуток. Лише у серпні компанії і підприємці направили до скарбниць понад 22 мільйони гривень. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.

08:46:16 23.09.2021

Легалізація праці: майже 11 тисяч запоріжців отримали офіційну роботу, а бюджети – 27 мільйонів

З початку року в результаті профілактичних заходів податкової служби регіону та органів виконавчої влади і місцевого самоврядування роботодавці добровільно оформили 10797 працівників. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, працевлаштованим громадянам офіційно виплачено 65 мільйонів гривень доходів. З даної суми до бюджетів і соціальних фондів надійшло 27 мільйонів 300 тисяч гривень, у тому числі, 14,2 мільйона гривень єдиного внеску, 11,7 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 1,4 мільйона гривень військового збору.

10:05:23 22.09.2021

Законопроект №5600: Експертне обговорення триває

Сьогодні у Запоріжжі відбулося чергове засідання робочої групи при Запорізькій обласній державній адміністрації щодо вирішення проблемних питань діяльності суб'єктів малого підприємництва. Участь в обговоренні взяли керівництво обласної та міської влади, заступниця начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Олена Щедровська, начальниця управління податкового адміністрування фізичних осіб Світлана Баневич, заступниця голови Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Запорізькій області Лариса Церетелі, представники бізнесу та громадськості.

08:33:57 21.09.2021

Представники малого і середнього підприємництва поповнили бюджети запорізьких громад майже на 1,2 мільярда гривень

У січні-серпні до місцевих бюджетів Запорізького регіону надійшло 1 мільярд 178 мільйонів гривень єдиного податку. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, рівень сплати до минулорічного показника зріс майже на 237 мільйонів гривень або на 25 відсотків.

08:32:39 21.09.2021

"Чи можна з бананів виробляти металоконструкції? Наскільки реальний податковий paperless? Чи дійсно у податкової є власний чат-бот?": Бекстейдж Дня відкритих дверей для студентів-економістів

Днями Головне управління ДПС у Запорізькій області приймало гостей з Інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету. Студенти-економісти ІІ-ІІІ курсів мали можливість потрапити "за лаштунки" податкової служби області та поспілкуватися з керівниками провідних підрозділів.

08:32:20 21.09.2021

Більше дев'яти тисяч запоріжців приєдналися до бізнес-спільноти

З початку року в регіоні власну справу зареєстрували 9196 платників, зокрема, 1370 юридичних осіб та 7826 фізичних осіб-підприємців. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, цього року кількість тих, хто започаткували бізнес, зросла порівняно з 2020 роком на 929. Лише у серпні підприємницьку діяльність оформили 1029 суб'єктів господарювання.

08:55:02 20.09.2021

Запорізькі власники елітних авто сплатили до бюджетів майже чотири мільйони гривень

З початку року до місцевих бюджетів регіону надійшло 3 мільйони 823 тисячі гривень транспортного податку. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, від власників автівок-юридичних осіб скарбниці отримали 2 мільйони 823 тисячі гривень, від фізичних осіб – більше мільйона гривень.

09:00:47 17.09.2021

Запорізькі підприємства спрямували до державного бюджету 723 мільйони гривень податку на прибуток

У січні-серпні від запорізьких компаній і установ до державного бюджету надійшло 723 мільйони 508 тисяч гривень податку на прибуток. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, порівняно з відповідним періодом 2020 року надходження зросли на 31 відсоток, додатково скарбниця отримала 172 мільйони 456 тисяч гривень.

09:35:54 16.09.2021