СМКОР: Призупинено реєстрацію 0,7 % податкових накладних запорізького бізнесу

Запорізькі компанії і підприємці з початку року подали на реєстрацію в Єдиному реєстрі майже 2 мільйони податкових накладних і розрахунків коригування на суму ПДВ понад 8 мільярдів гривень.

09:21:15 27.05.2021

Запорізький бізнес сплатив півтора мільярда гривень податку на додану вартість

У січні-квітні підприємства, організації та підприємці регіону спрямували до державного бюджету 1 мільярд 538 мільйонів гривень податку на додану вартість. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 338 мільйонів гривень або на 28 відсотків.

13:21:22 25.05.2021

Зміцнення ресурсної бази громад: онлайн-практикум для запорізьких ОТГ

Сьогодні у Запорізькій міській раді відбувся практикум із застосування законодавства "Фінансове забезпечення територіальних громад. Законодавчі ініціативи з ПДФО", спікерами якого виступили виконавчий директор Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України Олексій Бєліков, заступник начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Олена Щедровська та  радниця Запорізького міського голови Валентина Малиш.

10:06:56 24.05.2021

610 власників запорізького бізнесу користуються "касовим апаратом" в смартфоні

У регіоні станом на початок травня програмні реєстратори розрахункових операцій використовують 610 суб'єктів господарювання. Вони підключили до фіскального серверу 808 програмних РРО та успішно користуються перевагами новітньої касової техніки. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.

10:06:12 24.05.2021

Запорізькому бізнесу представили проекти законодавчих змін для розвитку підприємництва

У Запоріжжі в режимі онлайн відбулося засідання робочої групи з вирішення проблемних питань підприємців. Захід відбувся за участю керівництва Запорізької облдержадміністрації, заступника начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Алли Децик, представників інших органів виконавчої влади, громадських та бізнес-об'єднань.

08:53:09 21.05.2021

Запорізькі підприємці і компанії збільшили виторги на мільярд гривень

За чотири місяці сума виторгів, проведених закладами торгівлі через реєстратори розрахункових операцій, склала 8 мільярдів 221 мільйон гривень. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, це на 1 мільярд 38 мільйонів гривень або на 14,5 відсотка більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

09:26:57 20.05.2021

Військовий збір: запоріжці перерахували до бюджету майже чверть мільярда гривень

У січні-квітні від запорізьких платників до державного бюджету надійшло 249 мільйонів 632 тисячі гривень військового збору. Це на 46 мільйонів 800 тисяч гривень або на 23 відсотки більше, ніж було сплачено роком раніше.

16:32:45 19.05.2021