Перше засідання Робочої групи

Перше засідання робочої групи

З метою розробки і втілення Стратегічного плану розвитку селищної ради розпорядженням  селищного голови від 16.01.2019 року № 9 було створено відповідну робочу групу. 01.02.2019 року в приміщенні Михайлівської селищної ради відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області. Засідання робочої групи відбулося за участю радниці з питань регіонального розвитку Запорізького відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» Ксенії Божкової. Всіх присутніх привітав селищний голова, голова робочої групи Ракша О.В., який  довів до відома  присутніх перспективи Михайлівської громади після розроблення Стратегічного плану розвитку та висловив сподівання на активну та плідну роботу всіх членів робочої групи.

15:49:31 05.02.2019