Прийняті рішення 2019 рік

01 Листопада, 2019 р., 10:21
Рішення "Про затвердження Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місць (для розміщення об’єктів зовнішньої реклами), які перебувають у комунальній власності територіальної громади Михайлівської селищної ради".
27 Червня, 2019 р., 10:26
Рішення "Про встановлення транспортного податку на території Михайлівської селищної ради"
27 Червня, 2019 р., 10:15
Рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік"
27 Червня, 2019 р., 10:09
Рішення "Про встановлення єдиного податку на території Михайлівської селищної ради"
04 Лютого, 2019 р., 13:22
Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.