Прийняті рішення 2019 рік

Про затвердження Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місць(для розміщення об’єктів зовнішньої реклами), які перебувають у комунальній власності територіальної громади Михайлівської селищної ради

Рішення "Про затвердження Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місць (для розміщення об’єктів зовнішньої реклами), які перебувають у комунальній власності територіальної громади Михайлівської селищної ради".

10:21:47 01.11.2019

Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.

13:22:59 04.02.2019