Велоестафета «Єдність в ім`я Перемоги»

Дата: 08.05.2019 08:27

П`ятий рік поспіль проводиться обласна велоестафета «Єдність в ім`я Перемоги» до Дня Перемоги над нацизмом.  07 травня 2019 року учні закладів  Михайлівської громади та КЗ «Пришибська ЗОШ І – ІІІ ступенів» стали учасниками велоестафети, покладали квіти до місць поховання  воїнів Другої Світової війни, братських могил, Обеліску Слави.

Наприкінці велопробігу на площі Перемоги проведено невеликий мітинг. Учні з`єднали маки в панно, яке буде передано до міста Запоріжжя та поклали квіти до меморіалу. У заході взяли участь секретар Михайлівської  селищної ради О.В. Лактіонов, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету Михайлівської селищної ради Сушко О.Ю., начальник відділу освіти, молоді та спорту  Михайлівської РДА  Болотова Л.А., методист КЗ «Тимошівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» Денисенко О.І., керівник приватного підприємства редакція газети «Михайлівські новини» Дьомін Ю.О., вчителі закладів освіти.