Семінар зі спеціалістами бюджетних служб Михайлівської ОТГ

Дата: 28.05.2019 13:23

27 травня 2019 року в приміщенні Михайлівської селищної ради відбувся семінар зі спеціалістами бюджетних служб Михайлівської ОТГ. Даний захід проводився головним бухгалтером селищної ради Самофал С.І. та начальником фінансового відділу Конєвою М.М.

Було розглянуто ряд питань: порядок складання бюджетної та фінансової звітності, реєстрації юридичних та фінансових зобов’язань, використання системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства - Казначейство», відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України,  про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні, напрямки використання освітніх субвенцій та субвенції з державного бюджету  на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та ряд інших організаційних питань.