Відбулась 19 сесія 7 скликання

Дата: 06.06.2019 13:34

06 червня 2019 року в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради була проведена 19 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

На сесії були розглянуті наступні питання:

1. Про внесення  змін та доповнень в рішення № 2 від 06.12.2018 р. „ Про план роботи Михайлівської селищної ради та виконавчого комітету на І півріччя 2019 року ”.

Доповідав: секретар ради Лактіонов О.В.

1. Про виділення коштів на умовах співфінансування для придбання спеціального автомобіля для Комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області;
  2. Про внесення змін до штатного розпису Комунального закладу «Михайлівський навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня  школа»» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.

Доповідала: начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Сушко О.Ю.

1. Про затвердження рішення виконавчого комітету;
  2. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2018р. №1 «Про бюджет Михайлівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (зі змінами і доповненнями );
  3. Про безоплатну передачу майна з балансу Михайлівської селищної ради;
  4. Про прийняття – передачу комунального майна.

Доповідала: головний бухгалтер Самофал С.І.

1. Про клопотання щодо передачі до комунальної власності Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області будівлю аптечного кіоску по вулиці Франка Івана «6Б» в смт. Михайлівка.

Доповідала: начальник відділу житлово – комунального господарства та благоустрою Руденко В.Ж.

1. Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг у Михайлівській територіальній громаді на 2019-2021 роки.

Доповідала: начальник ЦНАП – державний реєстратор Голуб Т.В.

1. Про розробку містобудівної документації “Генеральний план с. Тимошівка Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Тимошівка Михайлівського району Запорізької області” (у складі Генерального плану);
  2. Про розробку містобудівної документації “Генеральний план с. Бурчак Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Бурчак Михайлівського району Запорізької області” (у складі Генерального плану);
  3. Про земельні питання.

Доповідав: начальник відділу земельних відносин та земельних ресурсів Шевченко О.Ю.

1. Різне.

Доповідали: головний спеціаліст відділу земельних відносин та земельних ресурсів Дремлюга В.С.;

секретар ради Лактіонов О.В.