Ігри Літнього Кубку Михайлівської селищної ради з міні-футболу

Дата: 07.06.2019 14:45

В рамках проведення Літнього кубку Михайлівської селищної ради з міні-футболу, на Центральному стадіоні смт Михайлівка, відбулись наступні ігри: ФК «Тимошівка» - ФК «МСР» та ФК «КДЮСШ» - ФК «Газівник». Михайлівська селищна рада висловлює щиру вдячність Дудка В.І. за спонсорську допомогу в проведенні турніру (були придбані ігровий м’яч та комплект кутових прапорів).

Першими на поле вийшли гравці команд ФК «Тимошівка» та ФК «МСР». Зустріч закінчилась з рахунком 2-11 на користь ФК «МСР». Голи забили: Стороженко Артем (1) (ФК «Тимошівка»), Бородавка Ігор (1) (ФК «Тимошівка») - Волочій Олександр (3) (ФК «МСР»), Сторчак Ігор (2) (ФК «МСР»), Пересипкін Володимир (2) (ФК «МСР»), Мороз Олексій (1) (ФК «МСР»), Самуйлик Анатолій (2) (ФК «МСР»), Семко Сергій (1) (ФК «МСР»).