«Дотик історії. День пам’яті та скорботи»

Дата: 22.06.2019 15:00

22 червня 2019 року громадською організацією «Прикордонники Михайлівщини» спільно з Великобілозерською громадською організацією «Військово-історичний клуб "Доблесть" та Михайлівським районним краєзнавчим музеєм ім. Д.Є. Онопрієнка у Парку прикордонників було проведено виставку під назвою «Дотик історії. День пам’яті та скорботи», присвячену 78-й річниці початку військових дій на Східному фронті Другої Світової війни, на якій було представлено зразки військової форми, спорядження, амуніції, стрілецької зброї Червоної Армії та німецького Вермахту, предмети побуту та військового призначення, експонати часів Другої світової війни, архівні та сімейні фотографії учасників бойових дій-михайлівчан, нагороди, моделі літаків тощо.