Ігри Літнього Кубку Михайлівської селищної ради з міні-футболу

Дата: 01.07.2019 11:50

Отже, підбивши підсумки, призові місця отримали:

1 місце – ФК «Михайлівська селищна рада»;

2 місце – ФК «ДСНС»;

3 місце – ФК «КДЮСШ».

На третє місце вийшла команда ФК «КДЮСШ», яка за особистою зустріччю обіграла команду ФК «Газівник».

В номінаціях «Кращий» нагороди отримали:

Потапов Віктор – «Кращий воротар»;

Донцов Денис – «Кращий гравець»;

Волочій Олександр – «Кращий бомбардир» (по кількості забитих голів одну сходинку Олександр поділяв з Ігорем Сторчаком, проте за особистим заліком – хет-трик та дубль, саме він отримав цю нагороду).

Селищний голова Ракша О.В. та секретар ради Лактіонов О.В. нагородили команди-переможців почесними грамотами та медалями, як в командному заліку, так і в особистому.

Також хочеться подякувати всім організаторам, спонсорам та небайдужим до спортивного життя Михайлівської селищної ОТГ людям за проведення Літнього кубку. Сподіваємось, що завзяття та прагнення до перемоги всіх футбольних команд, надихне до проведення подібних турнірів в подальшому. До нових зустрічей!!!