Проведення семінару з покращення надання адміністративних послуг

Дата: 29.08.2019 13:32

29.08.2019 року у приміщенні ЦНАП Михайлівської селищної ради завідувач Михайлівського районного сектору УДМС України в Запорізькій області Олена Глива провела навчання зі спеціалістами із реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в Україні. Учасниками засідання були спеціалісти Михайлівської ОТГ, Роздольської ОТГ, Плодородненської ОТГ та Пришибської селищної ради.

Мета заходу - ознайомлення з новелами законодавства для покращення надання адміністративних послуг у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в Україні.

В ході зустрічі були також обговорені проблемні питання, які виникають при наданні адміністративних послуг та порядок надання довідок, щодо реєстрації місця проживання.