Засідання колегії

Дата: 02.09.2019 08:11

30 серпня 2019 року на базі ОКЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія» проведено розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету Михайлівської селищної ради на якому розглядалося одне питання: «Про підсумки розвитку освіти в Михайлівській громаді за 2018/2019 навчальний рік та пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік в контексті положень «Нової української школи».

На колегію були запрошені:

Ракша Олександр Васильович, Михайлівський селищний голова;

Дремлюга Ірина Володимирівна, керуючий справами виконавчого комітету Михайлівської селищної ради;

Самофал Світлана Іванівна головний бухгалтер Михайлівської селищної ради;

Конєва Марина Миколаївна начальник відділу фінансів Михайлівської селищної ради;

Руденко Валентина Жоржівна начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Михайлівської селищної ради;

Морозов Олександр Олександрович начальник відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики Михайлівської селищної ради.

Керівники закладів освіти громади, заступники директорів, методисти закладів освіти, методисти дошкільних закладів, директор КЗ «Пришибська ЗОШ І – ІІІ ст» Вертелецька М.М., заступник директора КЗ«Пришибська ЗОШ І – ІІІ ст» Савенкова К.В.

У звітній доповіді начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Сушко Ольга Юріївна проаналізувала результати діяльності закладів освіти громади та окреслила завдання по продовженню реформування освіти в 2019/2020 навчальному році щодо надання якісних освітніх послуг, зосередила увагу присутніх на результатах виконання заходів, спрямованих на реалізацію діючих нормативних документів освітньої галузі та привітала учасників колегії з початком нового навчального року.

Присутні мали змогу переглянути фільм, щодо готовності початкових класів Нової української школи до нового навчального року.

В обговоренні доповіді взяли участь:

директор Комунального закладу «Михайлівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Дудко Людмила Анатоліївна;

директор Комунального закладу дошкільної освіти (ясла - садок) "Гніздечко" Іваннікова Наталія Анатоліївна;

директор Комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Грекова Віра Олександрівна.

Селищний голова Ракша Олександр Васильович привітав учасників колегії, побажав успіхів, творчих здобутків.

Учасники колегії мали можливість познайомитися зі стендовими матеріалами за тематикою: «Нова українська школа»; «Автономія школи»; ««Інклюзивно – ресурсний центр».