Відбулась 23 сесія 7 скликання

Дата: 05.09.2019 11:51

05 вересня 2019 року в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради була проведена 23 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

Сесію було розпочато з нагородження.

Грамотою Запорізької обласної ради за багаторічну сумлінну працю, професійні досягнення, значний особистий внесок в області надання соціальних послуг населенню нагороджений Приступа Леонід Вікторович - начальник Управління соціального захисту населення Михайлівської райдержадміністрації.

Також, Приступа Л.В. був нагороджений Грамотою селищного голови за багаторічну працю, високий професіоналізм, відданість обраній праці та з нагоди 60-річчя.

Приватний підприємець Куліковська Неля Дмитрівна була нагороджена Подякою селищного голови за активну життєву позицію, патріотизм, особистий внесок в демократичному розвитку громади.

Фото без описуНа сесії були розглянуті питання:

1.  Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2018 року №1 "Про бюджет Михайлівської селищної ОТГ на 2019 рік" (зі змінами і доповненнями);
  2.  Про затвердження рішення виконавчого комітету;
  3.  Про внесення змін до структури виконавчого апарату Михайлівської селищної ради, затвердженої рішенням селищної ради від 20.12.2018 року №2 "Про затвердження структури виконавчого апарату Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області на 2019 рік";
  4. Про внесення змін до складу тендерного комітету Михайлівської селищної ради від 07.02.2019 року №4 "Про затвердження складу тендерного комітету";

Доповідала: головний бухгалтер Самофал С.І.

5. Про модернізацію Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Михайлівської селищної ради з віддаленими робочими місцями у с. Тимошівка та с. Бурчак;

Доповідала : начальник ЦНАП - державний реєстратор Голуб Т.В.

6. Про земельні питання.

Доповідав : завідувач земельного відділу Шевченко О.Ю.

7. Різне.