Програма “U-LEAD з Європою” презентувала тренінгову програму для працівників Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), яка допоможе підвищити якість надання адміністративних послуг.

Дата: 13.09.2019 09:50

Для покращення надання адміністративних послуг населенню представниками Програми «U-LEAD з Європою» у частині створення центрів надання адміністративних послуг 12-13 вересня 2019 року у актовому залі Михайлівської селищної ради проводяться тренінгові навчання.

У тренінгах взяли участь:

• начальники відділів;
  • адміністратори;
  • спеціалісти селищної ради, районної державної адміністрації;
  • депутати Михайлівської селищної ради.

Під час першого дня навчання, весь матеріал був представлений у доступній формі та у форматі діалогу завдяки висококваліфікованому тренеру – Синицькій Ірині.

Тренінгова програма розкриває теми ролі органів місцевого самоврядування в наданні послуг жителям громади; належної організації надання адміністративних послуг; порядку надання адміністративних послуг і їх якості; особливості надання окремих груп послуг, а також ділової етики та взаємодії з відвідувачами центрів надання адміністративних послуг.