Відбулась 24 сесія 7 скликання

Дата: 27.09.2019 08:40

26 вересня 2019 року в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради була проведена 24 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

В порядку денному розглядались питання:

1. Про виділення коштів на умовах співфінансування на реалізацію заходів, спрямованих на будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту на території Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області;

2. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2018 року №1 "Про бюджет Михайлівської селищної об'єднаної територіальної громади на 2019 рік" (зі змінами та доповненнями).

Доповідала: головний бухгалтер Самофал С.І.Фото без опису

3. Про прийняття в комунальну власність автотранспортні засоби;

4. Про передачу матеріальних цінностей з балансу на баланс комунальних установ.

Доповіділа: начальник відділу житлово - комунального господарства та благоустрою Руденко В.Ж.

5. Про делегування представника Михайлівської селищної ради до складу Госпітальної ради Василівського госпітального округу;

6. Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради №9 від 25 травня 2018 року "Про кількісний та персональний склад виконавчого комітету селищної ради";

7. Про внесення доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2018 року №6 "Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку за 218 рік та про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Михайлівської селищної радина 2019 рік".

Доповідав: секретар ради Лактіонов О.В.

8. Різне.