Профорієнтаційна екскурсія: вибір професії

Дата: 03.10.2019 10:50

Три дні поспіль до Михайлівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості приходили на екскурсію випускники ОКЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ I-III ступенів – гімназія». Фахівці з профорієнтації Касілова Т.М. та Табаєва Ю.С. розповіли учням про службу зайнятості, про основні види надання послуг населенню. Підвищений інтерес у молоді був до інформаційного сектору, де до їхньої уваги було представлено інформаційно-довідкові матеріали з описом професій. Школярі дізналися про сучасні методи надання послуг незайнятому населенню: електронний запис на прийом, зйомку відеорезюме, електронний кабінет безробітного. В ході проведення заходу учні ознайомилися з технікою пошуку роботи за допомогою татч-скрина, де в реальному часі можна переглядати вакансії не тільки в межах області, а й  всієї України. Також випускники отримали можливість проходити тестування за допомогою спеціального сервісу – веб-базованої платформи "МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа", пройшли тестування за методикою Є. Клімова. Ми сподіваємось, що проведена екскурсія дасть старшокласникам в майбутньому змогу уникнути багатьох помилок, що можуть статися під час вибору напрямку трудової діяльності, конкретної професії, плануванні професійної кар’єри.