Видача довідки зняття з місця проживання

Дата: 09.10.2019 08:02

Файли для завантаження

Видача довідки зняття з реєстрації місця проживання особи

(назва адміністративної послуги)

Михайлівська селищна рада

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1

Місцезнаходження виконавчого органу місцевого самоврядування та центру надання адміністративних послуг

вул. Центральна, буд.21, смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області, 72002

2

Інформація щодо режиму роботи виконавчого органу місцевого самоврядування та центра надання адміністративних послуг

«Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Михайлівської селищної ради:

Понеділок, вівторок, середа з 8-00 год. до 17-00 год.;

Четвер з 8-00 год. до 20-00 год.;

П’яниця з 8-00 год. до 17-00 год.;

Субота з 8-00 год. до 16-00 год.

Без перерви на обід. Неділя – вихідний день

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти, веб-сайт

Тел./факс: (06132 2-19-85)

Веб-сайт: https://mihajlivska.gromada.org.ua/

Електронна пошта: possovet@meta.ua

Нормативні акти, якими регламентується порядок та умови надання адміністративної послуги

4

Закони України

1. Закон України від 11.12.2003 року № 1382-IV «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».
  2. Закон України від 21.05.1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні».
  3. Закон України від 06.09.2012 року № 5203-VI «Про адміністративні послуги».

5

Акти Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади

1. Постанова КМУ від 02.03.2016 року № 207 «Про затвердження правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру».

Умови отримання адміністративної послуги

6

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява фізичної особи або її законного представника, представника на підставі довіреності, посвідченої в установленому законом порядку, на отримання адміністративної послуги за встановленою формою.

7

Вичерпний перелік документів необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява.
  2. Паспорт, якщо дитина не досягла 16 років, подається свідоцтво про народження.

8

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заявник для одержання адміністративної послуги звертається до центру надання адміністративних послуг, повноваження якого поширюється на територіальну громаду.

9

Платність надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга є безоплатна.

10

Строк надання адміністративної послуги

У день безпосереднього звернення особи чи в день подання особою або її представником документів/в день отримання документів від центру надання адміністративних послуг.

11

Перелік підстав відмови у наданні адміністративної послуги

1. Особа не подала документів або інформації, необхідних для видачі довідки;
  2. Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація.
  3. Для видачі довідки звернулась особа, яка не досягла 14-річного віку.

Рішення про відмову в видачі довідки про зняття з реєстрації місця проживання приймається в день звернення особи або її представника шляхом зазначення у відповідній заяві відмови. Зазначена заява повертається особі або її представнику.

12

Результат надання адміністративної послуги

Видача довідки про зняття з реєстрації місця проживання згідно додатку 16 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою КМУ від 02.03.2016 року № 207.

13

Способи отримання відповіді (результату)

Звернення до  центру  надання  адміністративних  послуг, повноваження якого поширюється на територіальну громаду.

14