Відбулась 25 сесія 7 скликання

Дата: 17.10.2019 16:29

17 жовтня 2019 року в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради була проведена 25 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

В порядку денному розглядались питання:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Михайлівської селищної  об’єднаної  територіальної громади за 9 місяців 2019 року;

2. Про затвердження Положення про місцевий фонд охорони навколишнього природного середовища;

3. Про внесення змін і доповнень  до рішення селищної ради від 20.12.2018 № 1 ,,Про бюджет Михайлівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік” (зі змінами  і доповненнями)

Доповідала: головний бухгалтер  Самофал С.І.

4. Про  внесення змін та доповнень до рішення №35  від 26.06.2019 р.  «Про затвердження нової редакції Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг»  виконавчого комітету Михайлівської селищної ради».

5. Про  внесення змін та доповнень до рішення № 36 від 26.06.2019 р. «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через віддалені робочі місця відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого  комітету Михайлівської селищної ради у с.Тимошівка та с.Бурчак»;

Доповідала: начальник ЦНАП – державний реєстратор Голуб Т.В.

6. Про земельні питання

Доповідав: начальник відділу земельних відносин та земельних ресурсів Шевченко О.Ю.

7.  Різне

Слово надавалось директору Михайлівського ЦПМСД Лукашенко С.І. та селищному голові Ракші О.В.