Наші спортсмени знову перемагають

Дата: 21.10.2019 10:29

Традиційно щорічно проводяться змагання на Кубок Св. Петра Калнишевського за програмою спортивних ігор на Кубок Кубків рівноапостольного Князя Володимира Запорізької єпархії УПЦ.

В змаганнях приймали участь 13 команд: з Запоріжжя, Мелітополя, Енергодару та ін. міст.

Змагання проводились з 5 видів спорту:

• мас-рестлінг;
  • гирі;
  • теніс;
  • дартс;
  • стрітбол.

Від Михайлівської громади виступав Ярослав Нагорняк, який посів 1 місце з мас-рестлінгу, та його учень Богдан Чудновський з гирь, який підняв 24-х кілограмову гирю 34 рази, та посів 4 місце. Вітаємо наших спортсменів!!!

???° ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 5 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ??????????

???° ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 21 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ???»???±?°????????, ?»?????? ??????????