Привітали ветеранів

Дата: 25.10.2019 15:07

Напередодні 76-ї річниці з Дня визволення Михайлівського району від німецько-фашистських загарбників, представники Михайлівської селищної ради завітали до ветеранів війни, котрі захищали наш край та подолали всі труднощі того часу. На нашій території їх залишилось зовсім мало, а саме: Романенко Анатолій Михайлович, Рагрін Олександр Миколайович, Смьордова Марія Олексіївна, Сіріньок Василь Семенович, Шепотько Ганна Єгорівна, Фоменко Леонід Кирилович.

Ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, які дожили до цих світлих днів, складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Також необхідно подякувати нашим підприємцям, які надали спонсорську допомогу: Сьомкін О.Ю., Литовченко А.В., Саржан А.В., Карась С.В., Шпіленок Т.М., Оленковський Ю.Г., Спіцин А.М., Работягов І.А., Котелевський В.В , Дудка В.В..