Майбутній професіоналізм дитини як наслідок свідомого батьківства

Дата: 20.11.2019 10:13

Днями в Михайлівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості відбулось друге засідання профорієнтаційного клубу «Майбутній професіоналізм дитини як наслідок свідомого батьківства». Робота з батьками школярів сприяє підготовці учнів до свідомого вибору професії, глибшому розумінню ними своєї відповідальності до долі дітей, формуванню уважнішого ставлення до інтересів дітей, схильностей та здібностей, зміцненню контактів між сім’єю та школою, у виробленні єдиної лінії у вихованні молодого покоління. Батьки дітей можуть допомогти вчителям розповісти про професії, навести яскравий приклад з життя, наголосити на затребуваних професіях на ринку праці нашого регіону, враховуючи особисті схильності, бажання та інтереси, радити їм вибрати справу по душі.