Інформаційний семінар для шукачів роботи: кар’єрні радники –підвищення конкурентоспроможності

Дата: 25.11.2019 11:44

22 листопада 2019 року  з метою інформування населення  про сучасний комплекс соціальних послуг, які надає служба зайнятості, у Михайлівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості.

Протягом заходу фахівець з профорієнтації Касілова Т.М. акцентувала  увагу на тому,  що з 1 січня 2019 року вступив в дію новий  "Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу", яким суттєво змінено підходи надання послуг клієнтам служби зайнятості.  Запроваджено поглиблений індивідуальний супровід безробітних кар’єрним радником, який є індивідуальним консультантом  у пошуку роботи, плануванні кар’єри та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці. Кар’єрні радники допомагають клієнтам прийняти максимально вигідне рішення для того, щоб особа якнайшвидше повернулася на ринок праці або започаткувала власну справу.