Прийняття рішення про переведення житлового будинку або житлового приміщення у нежитлові

Дата: 26.11.2019 15:32

Файли для завантажування

(назва адміністративної послуги)

Михайлівська селищна рада

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1

Місцезнаходження виконавчого органу місцевого самоврядування та центру надання адміністративних послуг

вул. Центральна, буд.21, смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області,  72002

2

Інформація щодо режиму роботи виконавчого органу місцевого самоврядування та центра надання адміністративних послуг

«Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Михайлівської селищної ради:

Понеділок, вівторок, середа з 8-00 год. до 17-00 год.;

Четвер з 8-00 год. до 20-00 год.;

П’ятниця з 8-00 год. до 17-00 год.;

Субота з 8-00 год. до 16-00 год.

Без перерви на обід. Неділя – вихідний день

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти, веб-сайт

Тел./факс: (06132 2-19-85)

Веб-сайт: https://mihajlivska.gromada.org.ua/

Електронна пошта: possovet@meta.ua

Нормативні акти, якими регламентується порядок та умови надання адміністративної послуги

4

Закони України

1. Житловий кодекс Української РСР від 30.06.1983 року  № 5464-X.

5

Акти Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади

Умови отримання адміністративної послуги

6

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення заявника.

7

Вичерпний перелік документів необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява.
  2. Паспорт (для фізичних осіб).
  3. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (для суб’єктів підприємницької діяльності).
  4. Документ, що підтверджує право власності на житлове приміщення.
  5. Технічний паспорт на житлове приміщення.
  6. Письмова згода мешканців прилеглих квартир при втручанні в елементи спільної власності (прилеглими вважаються квартири, що мають спільні стіни або знаходяться безпосередньо над, чи під приміщенням, яке переводиться в нежитлове).
  7. Довідка про те, що у зазначеному житловому приміщені ніхто не зареєстрований і фактично не проживає.
  8. Технічний висновок спеціалізованої організації, яка має відповідну ліцензію, про можливість проведення реконструкції об’єкта з проектною пропозицією улаштування вхідної групи.
  9. Погодження балансоутримувача житлового будинку.
  10. Уразі розташування житлових приміщень у будинках житлово-будівельних кооперативів додатково додається рішення загальних зборів членів житлово-будівельного кооперативу (якщо інше не передбачено статутом кооперативу).
  11. У разі створення ОСББ додатково додається рішення загальних зборів ОСББ (якщо інше не передбачено статутом ОСББ).

8

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Документи подаються особисто або уповноваженим представником.

9

Платність надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга є безоплатною.

10

Строк надання адміністративної послуги

До 32 робочих днів.

11

Перелік підстав відмови у наданні адміністративної послуги

1. Оформлення поданих документів не відповідає встановленим вимогам.
  2. У поданих документах виявлені завідома неправдиві відомості.

12

Результат надання адміністративної послуги

Рішення виконавчого комітету селищної ради про надання дозволу на переведення квартири, житлового будинку, частини житлового будинку з житлового фонду в нежитловий або вмотивована відмова.

13

Способи отримання відповіді (результату)

Звернення до  центру  надання  адміністративних  послуг, повноваження якого поширюється на територіальну громаду.

14