Відбулась 27 сесія 7 скликання

Дата: 28.11.2019 14:51

Сьогодні в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбулась 27 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

Фото без описуВ порядку денному розглядались питання:

• Про збільшення балансової вартості комунального майна;
  • Про передачу майна з балансу Михайлівської селищної ради;
  • Про затвердження рішення виконавчого комітету;
  • Про Програму фінансування пільг на оплату компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 2019 рік;
  • Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2018 № 21 Про Програму селищної ради «Забезпечення діяльності територіального медичного об’єднання Михайлівського району на 2019»;
  • Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2018 № 1 ,,Про бюджет Михайлівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік” (зі змінами і доповненнями).

Доповідала: головний бухгалтер  Самофал С.І.

• Про припинення діяльності КП « Бурчак » шляхом ліквідації.

Доповідав: заступник селищного голови Григоренко О.О.

• Про порядок списання майна комунальної власності територіальної громади Михайлівської селищної ради;
  • Про прийняття – передачу службових автомобільних засобів.

Доповідала: начальник відділу житлово – комунального господарства та благоустрою Руденко В.Ж.

• Про земельні питання.

Доповідала: головний спеціаліст відділу земельних відносин та земельних ресурсів Власенко В.С.

• Різне.