Відбулась 29 сесія 7 скликання

Дата: 12.12.2019 13:57

В приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбулась 29 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

В порядку денному розглядались питання:

• Звіт про регуляторну діяльність.

Доповідав: селищний голова Ракша О.В.

• Про план роботи селищної ради та виконавчого комітету на І півріччя 2020 року;
  • Про  план регуляторної діяльності на  2020 рік.

Доповідав: секретар ради Лактіонов О.В.

• Про внесення змін і доповнень  до рішення селищної ради від 20.12.2018 № 1 ,,Про бюджет Михайлівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік” (зі змінами  і доповненнями).

Доповідала: головний бухгалтер  Самофал С.І.

• Про затвердження статуту комунальної установи «Центр культури і дозвілля» в новій редакції.

Доповідав: директор комунальної установи  «Центр культури і дозвілля» Радченко М.А.

• Про передачу  комунального майна в оперативне управління КЗ «Комплексна дитячо – юнацька спортивна школа» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.

Доповідала: начальник відділу житлово – комунального господарства та благоустрою Руденко В.Ж.

• Про земельні питання.

Доповідала: головний спеціаліст відділу земельних відносин та земельних ресурсів Власенко В.С.

• Різне.