Відбулась 30 сесія 7 скликання

Дата: 19.12.2019 15:37

В приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбулась 30 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

Перед початком сесії Почесною грамотою Запорізької обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, віддіність обраній справі, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток Михайлівського району Запорізької області, відстоювання законних прав і інтересів територіальних громад та з нагоди Дня місцевого самоврядування був нагороджений селищний голова Ракша Олександр Васильович.

В порядку денному розглядались питання:

• Про виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку на 2019 рік та про Програму соціально –економічного та культурного розвитку Михайлівської селищної ради на  2020 рік.
  • Про Програму селищної ради  “Благоустрій селища та сіл ради на 2020 рік”
  • Про Програму селищної ради  ”Освітлення селища та сіл ради на 2020 рік”
  • Про Програму селищної ради  «Ремонт, будівництво, реконструкція, належне утримання мережі доріг ,пішохідних доріжок на 2020 рік»
  • Про Програму селищної ради „Інші видатки на соц. захист населення на 2020 рік”
  • Про Програму селищної ради  ”Культурно - освітні заходи по відзначенню державних та місцевих свят на 2020 рік”
  • Про Програму соціальної підтримки сімей  учасників АТО, ООС, сімей поранених, загиблих військовослужбовців  та учасників АТО, ООС і вшанування пам’яті загиблих на 2020 рік
  • Про "Програму організації оплачуваних громадських робіт та фінансування їх організацій із впорядкування та благоустрою території смт. Михайлівка та сіл Михайлівської селищної ради на 2020 рік"
  • Про Програму селищної ради "Охорона тараціональне використання природних ресурсів на 2020 рік"
  • Про Програму селищної ради ”Компенсація фізичним особам , які  надають соціальні послуги  на 2020 рік ”
  • Про Програму селищної ради «Забезпечення  громадської  безпеки  і  профілактики злочинності  по  Михайлівській селищній  раді  Михайлівського  району  Запорізької області на  2020  рік»
  • Про Програму селищної ради «Забезпечення  діяльності комунального некомерційного підприємства «Михайлівська багатопрофільна лікарня»  Михайлівської районної ради Запорізької області на 2020 рік»
  • Про  Програму «Пільгове проведення гемодіалізу та зубопротезування ветеранів війни і праці та соціальний захист інвалідів на 2020 рік»
  • Про Програму «Підтримка та соціальний захист дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування
  • Програма розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню Михайлівської селищної ради на 2020 рік
  • Програма фінансування пільг на оплату послуг зв’язку окремих категорій громадян на 2020 рік
  • Про Програму селищної ради «Відпочинок та оздоровлення  дітей у 2020 році»

Доповідав: заступник селищного голови Григоренко О.О.

• Про затвердження структури виконавчого апарату Михайлівської селищної ради, його чисельність та витрат на його утримання в 2020 році.
  • Про оплату праці селищного голови на 2020 рік
  • Про розмір плати батьків за відвідування дітьми комунальних закладів дошкільної освіти Михайлівської селищної ради в 2020 році
  • Про організацію харчування учнів комунальних закладів загальної середньої освіти Михайлівської селищної ради в 2020 році.

Доповідала: головний бухгалтер  Самофал С.І.

• Про бюджет Михайлівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Доповідала: начальник відділу фінансів Конєва М.М.

• Про внесення змін до Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчогокомітету Михайлівської селищної ради.

Доповідала: начальник ЦНАП – державний реєстратор Голуб Т.В.

Крім того, слово надавалось старшому дільничому офіцеру поліції Михайлівського відділення поліції Василівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області Олексію Морозу та начальнику Михайлівського районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" в Запорізькій області Володимиру Барахті, які відзвітували про використання субвенції з бюджету Михайлівської селищної ОТГ за 2019 рік.

Фото без описуТакож до депутатів разом з дітками завітав святий Миколай: