Запорізька обласна державна адміністрація оголошує про проведення обласного конкурсу «Господиня свого краю».

Дата: 17.01.2020 09:01

Конкурс проводиться з метою підвищення ролі жінок у суспільстві, підтримки жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя Запорізької області.

Учасниками конкурсу можуть бути жінки, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури, спорту, є неформальними лідерами в різних галузях суспільства, впливають на громадське життя області, віком від 18 років.

Просимо надати подання на відповідні кандидатури за номінаціями:

Жінка - представник місцевих органів виконавчої влади;

Жінка - працівник органів місцевого самоврядування;

Жінка - працівник культури та мистецтва.

Подання має включати: стислу біографію учасниці конкурсу; відомості про внесок в соціально-економічний та культурний розвиток Запорізької області; досягнення Всеукраїнського та Міжнародного рівня; перелік нагород, відзнак, особливих заслуг; фото учасниці.

Відомості про учасниць конкурсу подаються із урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Подання на учасниць конкурсу з вищезазначених номінацій необхідно надати до каб. №3 Михайлівської селищної ради за відповідною формою, що надана нижче до 01.02.2020 року.

ФОРМА

За додатковою інформацією звертатись за тел. (06132) 2 15 44.