Відбулась 31 сесія 7 скликання

Дата: 23.01.2020 13:15

В приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбулась 31 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

В порядку денному розглядались питання:

• Про внесення доповнення в рішення № 2 від 12.12.2019 р. „Про план  роботи Михайлівської селищної ради та виконавчого комітету на 2020 рік”;
  • Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради № 9 від 25 травня 2018 року «Про кількісний та персональний склад виконавчого комітету селищної ради» Про затвердження складу  комісій при виконавчому комітеті  Михайлівської селищної ради;
  • Про надання права підписів;
  • Про затвердження Положення про преміювання працівників селищної  ради;
  • Про затвердження антикорупційної програми та заходів з виконання антикорупційної програми Михайлівської селищної ради Михайлівського  району Запорізької області;
  • Про затвердження Положення про порядок підготовки та прийняття регуляторних актів Михайлівської  селищноою радою;
  • Про Порядок підготовки проєктів рішень у Михайлівській селищній раді.

Доповідав: секретар селищної ради Лактіонов О.В.

• Про безоплатну передачу основних засобів з балансу Михайлівської  селищної ради;
  • Про затвердження Положення  про цільовий  фонд  Михайлівської селищної ради.

Доповідала: головний бухгалтер  Самофал С.І.

• Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 19.12.2019 р. № 22 «Про місцевий бюджет Михайлівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Доповідала: начальник відділу фінансів Конєва М.М.

• Про  внесення змін та доповнень до рішення №35 від 26.06.2019р. «Про затвердження нової редакції Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Михайлівської селищної ради.

Доповідала: начальник ЦНАП – державний реєстратор Голуб Т.В.

• Про передачу комунального майна в оперативне управління КНП «Михайлівський ЦПМД» МСР;
  • Про передачу в безоплатне користування нерухоме майно на умовах договору позички;
  • Про прийняття в комунальну власність Михайлівської селищної ради будівлю аптеки № 75  по вулиці Українська 21  в селі Тимошівка Михайлівського району.

Доповідала: начальник відділу житлово – комунального господарства та благоустрою Руденко В.Ж.

• Про земельні питання

Доповідала: головний спеціаліст  відділу  земельних відносин та земельних ресурсів Власенко В.С.

Різне.