Зустріч Михайлівщини з зимою

Дата: 07.02.2020 09:12

І приходить чаклунка-зима зі своїми холодними чарами. Накриває весь світ широкими білими крильми і зачаровує, робить його казковим і неповторним, білим-білим... Хто з нас не дивувався першою сніжинкою, казкової форми і краси! Хто не радів першому снігові, який прикрашає весь навколишній світ дивом! Хто не захоплювався морозному ранкові, коли все вкрите срібним пухнастим інеєм!

Надія Красоткіна

Саме так зустрічали прихід справжньої зими в Михайлівській ОТГ. КП "Михайлівський комунсп", ТОВ «Агрофірма імені Мічуріна», працівники Василівського МРРЕМ по Михайлівським мережам та інші організації приділили максимум зусиль, щоб забезпечити функціонування інфраструктури селища та сіл. Також слід відзначити приватних підприємців, які забезпечили очистку своєї прилеглої території від снігу.