Конкурс з надання послуг з вивезення побутових відходів на території селищної ради.

Дата: 10.02.2020 16:44

Михайлівська селищна рада оголошує конкурс з надання послуг з вивезення побутових відходів на території селищної ради. Послугами охоплюються багатоквартирні житлові будинки, приватний сектор, підприємства, установи, організації. Для участі в конкурсі запрошуються суб’єкти господарювання, установчими документами яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з побутовими відходами. З умовами конкурсу, кваліфікаційними вимогами до учасників можна ознайомитися на дошці об’яв у приміщенні селищної ради та на сайті Михайлівської селищної ради. Конкурс відбудеться 25 березня 2020 року о 10.00 у приміщенні Михайлівської селищної ради за адресою: вул. Центральна,22, смт. Михайлівка, Запорізької області.

Прийом заяв для участі в конкурсі здійснюється в каб.№2 в робочі дні з 8.00 до 17.00 і закінчується за 7 днів до початку конкурсу. Довідки за телефоном (06132) 2-15-61.

Рішення "Про проведення конкурсу з надання послуг з вивезення побутових відходів".

Умови проведення конкурсу з надання послуг з вивезення побутових відходів.