Дата: 14.02.2020 08:40

У ULEAD Запорізький регіональний офіс відбувся День відкритих дверей. Громади презентували досягнення, які стали можливі завдяки підтримці Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, і визначали актуальні питання на 2020 рік.

На цьому заході були присутні представники Михайлівської ОТГ: секретар ради - Лактіонов О.В., начальник відділу ЦНАП - державний реєстратор - Голуб Т.В., спеціаліст І кат. відділу житлово-комунального господарства та благоустрою - Плющ І.В.

Запорізький регіональний офіс Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe є наступником регіонального Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного у 2016 році, підтримувався Програмою U-LEAD до кінця 2019 року і тепер включений до структури U-LEAD.