Відбулась 32 сесія 7 скликання

Дата: 20.02.2020 14:49

Сьогодні в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбулась 32 сесія сьомого скликання Михайлівської селищної ради.

В порядку денному розглядались питання:

• Про звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів  селищної ради за 2019 р.

Фото без описуДоповідав: селищний голова Ракша О.В.

• Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради «Про Регламент  селищної ради» від 27.06.2018р. №1 та затвердження   його в новій редакції;
  • Про внесення  доповнення в рішення №2 від 12.12.2019 р. „Про план роботи  Михайлівської селищної ради та виконавчого комітету на 2020 рік”.

Фото без описуДоповідав: секретар селищної ради Лактіонов О.В.

• Про клопотання перед Михайлівською районною радою Запорізької  області щодо  передачі майна;
  • Про ліквідацію Бурчацької сільської виборчої комісії Михайлівського району Запорізької області, Тимошівської сільської виборчої комісії Михайлівського району Запорізької області.

Фото без описуДоповідала: начальник юридичного відділу Василишина О.Л.

• Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради   від 19.12.2019 р. № 22«Про місцевий бюджет Михайлівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Фото без описуДоповідала: начальник відділу фінансів Конєва М.М.

• Про затвердження звіту про виконання бюджету Михайлівської селищної об’єднаної  територіальної громади за 2019 рік;
  • Про безоплатну передачу основних засобів з балансу Михайлівської селищної ради;
  • Про затвердження Положення щодо здійснення попередньої оплати  товарів, робіт і  послуг за бюджетні кошти.

Фото без описуДоповідала: головний бухгалтер  Самофал С.І.

• Про прийняття до комунальної власності територіальної громади Михайлівської селищної ради КТП 74/256, що розташована на території села Бурчак;
  • Про надання згоди на списання з балансу комунального некомерційного підприємства «Михайлівський центр первинної медико – санітарної   допомоги» основних  засобів.

Фото без описуДоповідала: начальник відділу житлово – комунального господарства та благоустрою Руденко В.Ж.

• Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних  посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.

Фото без описуДоповідала: начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Сушко О.Ю.

• Про затвердження  програми забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного      захисту на території Михайлівської селищної  ради на 2020-2025 роки.

Фото без описуДоповідав: заступник селищного голови Григоренко О.О.

• Про затвердження структури комунальної установи Центр соціальних послуг Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.

Фото без описуДоповідала: директор комунальної установи Центр соціальних послуг Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області  Лактіонова Т.Д.

• Про земельні питання.

Фото без описуДоповідала: начальник  відділу  земельних відносин та земельних ресурсів Власенко В.С

• Різне.