Олександр РАКША: «Децентралізація - це додаткові можливості для розвитку території»

Дата: 24.02.2020 16:11

Фото без опису На своїх сторінках ПОЗИЦІЯ неодноразово розповідала про життя об’єднаних територіальних громад Запорізькій області, що утворилися завдяки децентралізаційній реформі. Днями ми вперше відвідали Михайлівську ОТГ Михайлівського району. Вона утворилася у 2018 році в результаті об’єднання Михайлівської селищної ради, Тимошівської та Бурчацької сільських рад. Всього до складу громади входять вісім населених пунктів.

Об’єднання - як воно є

Перебування у громаді ми розпочали із спілкування з головою Михайлівської селищної ради Олександром Ракшою.

– Такі зміни, як децентралізація, ніколи не відбуваються безболісно. Ми виступили ініціаторами процесу об’єднання в районі, але, на жаль, багато часу було втрачено. Разом з цим, кожен з нас добре розумів, що створення громади – не панацея, яка відразу вирішить всі проблеми. Субвенції та дотації від держави – явище тимчасове. Але добре, що тепер ми в змозі самостійно вирішувати власну долю, – зауважив Олександр Ракша (продовження див. за посиланням).