Щорічне засідання розширеної колегії відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету Михайлівської селищної ради

Дата: 31.08.2020 08:10

В п’ятницю 28 серпня 2020 року відбулось щорічне засідання розширеної колегії відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету Михайлівської селищної ради «Про підсумки розвитку освіти в Михайлівській громаді за 2019/2020 навчальний рік та пріоритетні завдання на 2020/2021 навчальний рік та пріоритетні завдання на 2020/2021 навчальний рік в контексті положень «Нової української школи»».

На колегію були запрошені: селищний голова Ракша Олександр Васильович, начальник відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики Михайлівської селищної ради Морозов Олександр Олександрович, керівники, заступники директорів та методисти закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти Михайлівської селищної ради, КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.», Пришибського ДНЗ «Сонечко».

На початку нового 2020/2021 навчального року відділ освіти підвів підсумок результатів роботи педагогічних колективів закладів освіти громади за минулий навчальний рік. Було проаналізовано виконання рішення серпневої розширеної колегії 2019 року та визначено перспективи розвитку освітньої галузі на новий 2020/2021 навчальний рік.