Конкурс "Міні-міс Михайлівчанка 2020"

Дата: 31.08.2020 10:52

Ось і добіг до завершення конкурс "Міні-міс Михайлівчанка 2020". Сьогодні в приміщені актового залу Михайлівської селищної ради свої нагороди та звання отримали учасниці цього конкурсу.

Зі словами привітань та нагородження виступили селищний голова Ракша Олександр Васильович та депутат Запорізької обласної ради Дудка Віктор Іванович.

Всі учасниці конкурсу, нагадаємо це: Олеся Слободянюк, Вероніка Волгіна, Аліна Бобришева, Вікторія Сидоренко, Каріна Норвайшас, Ріпсіме Мелконян, Софія Лямець, Єва Требушна, гідно себе паказали, проте переможницею стала Дар'я Тищук, яка набрала найбільшу кількість голосів.

Нехай цей конкурс стане для юних, талановитих дівчаток першою сходинкою в світ краси і грації та надихне на подальші перемоги!