Виставка-ярмарок декоративних тварин та птахів

Дата: 06.09.2020 21:05

Вже стало традицією проводити виставки-ярмарки декоративних тварин та птахів на тариторії Михайлівської селищної ОТГ. Ця осінь також не стала винятком. Саме сьогодні місцеві жителі та гості громади змогли подивитись на чудових та дивовижних тварин та птахів, яких змогли виростити та дбати про них завзяті любителі цього захоплення.

Кожного року такі виставки збирають велику кількість людей. Досить цікавим моментом є той факт, що питому вагу з них займають - діти, адже неможливо передати їх щирі почуття при зустічі з незнайомими тваринами чи птахами.

Усі відвідувачі мали можливість не лише помилуватися гарними тваринками та пташками, а й поповнити своє домашнє господарство.

Тож, хочеться подякувати всім присутнім, учасникам та організаторвм цієї чудової виставки і побажати, щоб наступного разу їх кількість стала ще більшою.