УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ ГАЗУ!!!

Дата: 17.09.2020 10:02

У зв'язку з проведенням Токмацьким відділенням АТ «Запоріжгаз» ремонтних робіт по заміні ШРП на розподільчому газопроводі середнього тиску, за адресою смт.Пришиб вул.Південна, а також з метою запобігання виникнення аварійних ситуацій тимчасово буде припинено газопостачання розподільчих газопроводів та приватних будинків по вул.Південна №2 -№30, №5 - No25, вул. Шевченка, вул.Кооперативна, вул. Заводська, пров. Робітничий, пров. Радісний, пров. Садовий, пров. Східний смт Пришиб, с. Смиренівка, с. Слав'янка, с. Тракторне з 8-00 22.09.2020 р.

Газопостачання буде відновлюватися після виконання ремонтних робіт та опресування розподільчих газопроводів, газопроводів - вводів, ввідних, внутрішньобудинкових газопроводів житлових будинків згідно п.7.17 Правил безпеки систем газопостачання.

У разі відсутності доступу до газового обладнання подача газу проводитися не буде.