Відбулась 37 сесія

Дата: 24.09.2020 15:45

Сьогодні в приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради відбулась 37 сесія сьомого скликання.

В порядку денному розглядались такі питання:

1.  Про клопотання перед Михайлівською районною радою Запорізької області щодо передачі майна;

2.  Про створення належних умов для роботи виборчих комісій;

3.  Про прийняття в комунальну власність Михайлівської селищної  ради Михайлівського району Запорізької області  майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, Михайлівського району;

4.  Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області, які підлягають приватизації у 2021 році.

Доповідала: начальник юридичного відділу Василишина О.Л..

5.  Про безоплатну передачу майна з балансу Михайлівської селищної ради;

6.  Про затвердження рішення виконавчого комітету селищної ради, прийнятого у міжсесійний період;

7.  Про внесення змін і доповнень до рішення селищної  ради від 19.12.2019 22 «Про місцевий бюджет Михайлівської селищної об’єднаної територіальної громади  на 2020  рік» 08537000000;

Доповідала: начальник відділу фінансів Конєва М.М..

8.  Про затвердження нової редакції  Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Михайлівської селищної ради та визнання таким, що втратило чинність рішення  Михайлівської селищної ради від 26.06.2019р. №35 «Про затвердження нової редакції Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Михайлівської селищної ради» з додатками та змінами.

Доповідала: начальник ЦНАП – державний реєстратор Голуб Т.В..

9.   Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.

Доповідала: начальник відділу освіти , молоді та спорту, культури, туризму Сушко О.Ю..

10.  Про земельні питання.

Доповідала: начальник  відділу  земельних відносин та   земельних ресурсів Власенко В.С..

11.  Різне.