Відбулась 38 сесія

Дата: 22.10.2020 13:13

Сьогодні в приміщенні сесійної зали Михайлівської селищної ради відбулась заключна 38 сесія сьомого скликання.

В порядку денному були наступні питання:

1. Про затвердження рішення виконавчого комітету селищної ради, прийнятого у міжсесійний період;

2. Про затвердження звіту про виконання  бюджету Михайлівської селищної об’єднаної територіальної громади за ІІІ квартал 2020 року;

3. Про безоплатну передачу майна з балансу Михайлівської селищної ради;

4. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної  ради від 19.12.2019№22 «Про місцевий бюджет Михайлівської селищної об’єднаної територіальної громади  на 2020  рік» 08537000000;

5. Програма щодо забезпечення соціальними послугами мешканців Михайлівської селищної ради комунальною установою Центр соціальних послуг Михайлівської селищної  ради Михайлівського району Запорізької області на 2020 рік (зі змінами), спрямована на посилення соціального захисту надавачів соціальних послуг, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання перебування їх отримувачів и(вдома) з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19,  спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня його відміни”, яким установлюється доплата в граничному розмірі до 100 відсотків заробітної плати (грошового забезпечення).

Доповідала: начальник відділу фінансів Конєва М.М.

6.  Про земельні питання.

Доповідала: начальник відділу земельних відносин та земельних ресурсів    Власенко В.С.

7.  Різне.