Нагородження Грамотою Верховної Ради України

Дата: 22.10.2020 15:00

Сьогодні, на сесії Михайлівської селищної ради депутат Запорізької обласної ради Дудка Віктор Іванович, за дорученням голови обласної ради Самардака Григорія Вікторовича, нагородив Грамотою Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність та високий професіоналізм голові Михайлівської ОТГ Ракшу Олександра Васильовича.

Ракша О.В. очолює Михайлівську селищну раду Михайлівського району Запорізької області з червня 1992 року. На цій посаді йому вдалося забезпечити соціально-економічний та культурний розвиток ради, покращити інвестиційну привабливость, провести значний благоустрій селища Михайлівки та сіл ради. За вагомий особистий внесок у забезпечення соціального розвитку району та високий професіоналізм Ракші О.В. оголошено подяку Прем’єр-Міністра України (03.08.2018 р.). Указом Президента України його нагороджено ювілейною медаллю «Двадцять років Незалежності України» (19.08.2011 р.), відзнакою Міністерства оборони України - медаллю 15 років Збройним Силам України (23.11.2007 р.), Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» I ступеня Запорізької обласної ради (30.05.2010 р.). За багаторічну працю, вагомі трудові досягнення його неодноразово нагороджено Почесними грамотами Запорізькою обласної ради, Почесною грамотою Запорізької обласної державної адміністрації, грамотою Михайлівської районної ради.

Ми вітаємо з заслуженою нагородою Олександра Васильовича та зичимо йому нових здобутків, натхнення та миру!

Новини Михайлівської громади